Kategorie produktów

Najnowsze produkty

Tagi produktów

Plan lekcji do druku dla Twojej pociechy

plan lekcji do druku

Jak umilić dziecku rozpoczęcie roku szkolnego? Z pomocą przychodzi m.in. kolorowy plan lekcji do druku. Na rok szkolny 2023/2024 przygotowałam zestaw aż 3 planów lekcji do druku, które pobierzesz bezpłatnie z mojego sklepu, a następnie wydrukujesz i powiesisz w dowolnych miejscach w domu. Taki plan lekcji Twoja pociecha może także zabrać ze sobą do szkoły i / lub zostawić u dziadków (jeśli i oni zajmują się opieką nad dzieckiem). Z doświadczenia wiem, że charakterystycznym miejscem planu lekcji jest domowa lodówka. Któż z nas nie zagląda do niej przynajmniej kilka razy dziennie ?

A jeśli masz więcej niż jedno dziecka, trzy wersje planu lekcji do druku pozwolą Wam łatwiej zapanować nad szkołą. Pobierz i wydrukuj trzy wersje bezpłatnego planu lekcji na rok szkolny 2023/2024. Następnie wybierzcie wspólnie lub np. w drodze losowania plan lekcji dla każdego dziecka.

Moje plany lekcji to nie tylko kolorowa pomoc dla wszystkich domowników ale także przypomnienie o diecie oraz aktywności fizycznej. Mam nadzieję, że dzięki krótkim hasłom i elementom graficznym, cała rodzina pamiętać będzie o zdrowym stylu życia.

Plan lekcji do druku w trzech wersjach znajdziesz TUTAJ.

Mi pozostaje życzyć wspaniałego i pełnego sukcesów roku szkolnego 2023/2024!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *