Kategorie produktów

Najnowsze produkty

Tagi produktów

O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Aleksandra Kotlarz-Woźniak i jestem dyplomowanym psychodietetykiem oraz dietetykiem klinicznym, a także edukatorem żywieniowym. Ukończyłam studia I i II stopnia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Pomagam kobietom schudnąć, lepiej się odżywiać, dobrze się czuć we własnym ciele. Pokazuję, że dieta wcale nie musi być restrykcyjna i nudna. Na diecie odchudzającej można zjeść ukochaną czekoladę czy wypić wino.

Pomagam także rodzicom poprawiać nawyki żywieniowe ich dzieci, pokazuję, jak przemycić warzywa do diety malucha lub co zrobić, gdy zauważymy nadmierne kilogramy u dziecka.

Aleksandra-Kotlarz-fotAgnieszkaWerechaOsinska (15)
Aleksandra-Kotlarz-fotAgnieszkaWerechaOsinska (2)
Napisz do mnie
Porozmawiajmy

Po kontakcie ze mną można spodziewać się więc wsparcia, motywacji, a przede wszystkim indywidualnego podejścia, jeśli lubisz naleśniki z czekoladą nie ma problemu wkomponuje je tak w dietę, by mogła jeść je cała rodzina. Dieta ułożona jest dla Ciebie. Będziesz jadła to co lubisz bez zbędnego stresu, dużych wyrzeczeń czy głodówek.

Na każdym pacjencie mi zależy, więc daje możliwość kontaktu ze mną między wizytami. Na wszystkie pytania odpowiadam od poniedziałku do piątku między godziną 10.00-19.00.

W trakcie współpracy mocno stawiam także na edukację żywieniową. Wierzę, że im więcej wiemy tym lepsze i bardziej świadome decyzje żywieniowe podejmujemy. W związku z tym stworzyłam dla moich pacjentów segregator, w którym jest miejsce na diety, przepisy, zalecenia i materiały edukacyjne, o które dbam na każdym spotkaniu.

Kieruję się zasadą, że zdrowie, rodzina i szczerość są najważniejsze. To też przekładam na moją pracę i współpracę z podopiecznymi.

Zdrowy styl życia, którego jestem zwolenniczką w mojej ocenie ma być zdroworozsądkowy! Tak samo dieta ma się dopasować elastycznie do osoby, być pyszna sycąca i zdrowa.

Wizyty prowadzę w dwóch wariantach. Możesz więc wybrać dogodną formę kontaktu dla Ciebie:

  1. wizyty stacjonarne – gabinet w Tarnowie Podgórnym
  2. wizyty online

A prywatnie?

Normalna dziewczyna, lubię czytać książki, oglądać seriale, jeździć na rowerze i spotykać się z przyjaciółmi. Od lat choruję na PCOS i insulinooporność, a także powoli wychodzę z zaburzeń odżywiania które od wielu lat zamieszały w mojej głowie i ciele. Kocham lody! Są moją największą slabością, lubię także czasami wypić lampkę wina. Mi tak samo jak Tobie czasami się po prostu nie chce, mam gorszy dzień. I tak mi też nie zawsze chce się ćwiczyć!

Przez to, że zmagam się z zaburzeniami odżywiania i moimi chorobami doskonale rozumiem co czują moi pacjenci próbujący zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wiem, że jest im trudno, że czasem nie wychodzi, że mogą pojawić się frustracje i wkurzenie. Sama tego doświadczyłam.

Dlatego tak ważne dla mnie jest, aby dieta napisana przeze mnie dla podopiecznych była stworzona `na miarę` właśnie dla nich. Aby była indywidualnie dobrana pod konkretną osobę, smaczna, prosta, szybka. Uwzględniała tryb pracy, fundusze jakimi dysponuje, ilość czasu jaką ma na przygotowywanie posiłków czy sytuację rodzinną (np. że pacjentka jest mamą małych dzieci). Takie połączenie pozwala osiągnąć największe efekty przy nie tak wielkim wysiłku jaki może się wydawać.

Jestem przekonana, że razem osiągniemy Twój zamierzony cel!

Pamiętaj! Jestem po to, aby Ci pomóc, nie oceniać.

Aleksandra Kotlarz - Woźniak

dietetyk, psychodietetyk