Kategorie produktów

Najnowsze produkty

Tagi produktów

DIETA BEZ LAKTOZY – pobierz bezpłatny jadłospis

prozdrawiam darmowa dieta bez laktozy

Laktoza to cukier, który występuje naturalnie w mleku i produktach mlecznych. Dieta bez laktozy ma za zadanie wyeliminować ten cukier z Twojego jadłospisu. Szczególnie, jeśli cierpisz na nietolerancję laktozy.

Skąd pomysł na ten bezpłatny jadłospis diety bez laktozy?

Z doświadczenia wiem, że współpraca z dietetykiem wymaga wzajemnego zaufania. Ale jak zaufać komuś, kogo widzi się pierwszy raz i ma się powierzyć w jego ręce swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Stąd też mój pomysł na bezpłatne jadłospisy. Mam nadzieję, że dzięki nim choć odrobinę przybliżę Ci możliwość współpracy ze mną pokazując, że zmiana diety, a tym samym stylu życia, nie musi być okupiona monotonią na talerzu.

Dieta bez laktozy 1600kcal

Darmowa dieta bez laktozy to bezpłatny, w pełni kompletny jadłospis na 3 dni, który możesz dowolnie dostosowywać do swojego planu dnia. W każdym dniu znajdziesz propozycję 4 dań – śniadanie, II śniadanie, obiad oraz kolację. Łączna dzienna kaloryczność to 1600kcal.

Mój autorski jadłospis został przygotowany dla osób zdrowych. Jeśli jesteś kobietą w wieku 35lat, Twój wzrost to 160cm, a waga – 58kg, jadłospis pozwoli Ci utrzymać swoją wagę. Szczególnie, jeśli nie jesteś osobą aktywną fizycznie. W innych przypadkach możesz spodziewać się nieco innych rezultatów, jak np. redukcja wagi przy włączeniu codziennej aktywności fizycznej.

Co jeszcze znajdziesz w 3-dniowym planie żywieniowym bez laktozy?

Oprócz samego jadłospisu, w pliku znajdziesz również m.in.:

  • ogólne zalecenia dotyczące zdrowego żywienia,
  • dodatkowe informacje, które ułatwią Ci stosowanie diety,
  • szczegółowy sposób przygotowania każdego posiłku,
  • listę zakupów na 3 dni z podziałem na grupy produktów, co powinno ułatwić Ci robienie zakupów.

Mam nadzieję, że ta dieta zachęci Cię do zdrowszego sposobu odżywiania, szczególnie jeśli jesteś osobą nietolerującą laktozy. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli po skorzystaniu z tego 3-dniowego jadłospisu podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami na temat proponowanych przeze mnie dań.

Dieta bez laktozy - pobierz za darmo

Dietę bez laktozy o kaloryczności 1600 kcal pobierzesz za darmo. Wystarczy, że zapiszesz się do mojego Newslettera, a link do diety otrzymasz na swojego maila. 

.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *